Haz 082011
 
Terapi Portalı size Gruplar bölümüyle merak ettiğiniz bir sorununuz hakkında, aynı sorunu yaşamış diğer kişilerle, konu ile ilgili çalışan uzman kişilerle, sorunu doğrudan yaşamayan ama tanık olan kişilerle iletişime geçme şansı tanıyor.
İstediğiniz bir konuda grup açabilir, tartışma başlatabilir, uzman kişilerin görüşlerini alabilir, kendi düşüncelerinizi ve duygularınız ifade edebilirsiniz. Grupları kullanım tamamen ücretsiz olup, sınırsız soru ve cevap alma hakkınızın olduğunu belirtmek isteriz.
Ayrıca uzman üyeler ve kurumlar sadece kendi aralarında paylaşabilecekleri başlıklardan oluşan gruplar oluşturabilirler.
Örnek olarak Klinik Psikolog Emre Konuk ‘un oluşturduğu Profesyoneller için Danışman arama grubu sadece uzmanlara ve kurumlara açık bir gruptur. Bu gruptan faydalanmak isteyen uzman ve kurumsal üyelerimiz, üye girişi yaparak grubu görüntüleyebilirler.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>